Dekoracje sali weselnej najmodniejsze trendy

Dekoracje sali weselnej najmodniejsze trendy

Bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy sale weselne ozdabiane były po prostu kolorowymi wstążeczkami, szarfami oraz balonikami – nieco bez konkretnego konceptu, byleby było kolorowo. Dziś nad tą kwestią czuwają znakomite firmy florystyczno – dekoratorskie, a konsultanci ślubni nierzadko dwoją się i troją, by przygotować dla Młodych Par coś naprawdę wyjątkowego. Wraz ze specjalistami z owej branży postanowiliśmy zatem sprawdzić, co jest dziś modne, a co warto postawić, jak sprawić, by sala weselna była niczym spełnienie Waszych marzeń o pięknie.

Dobierzcie dekoracje sali weselnej do stylu przyjęcia!

Zapewne nie macie najmniejszych nawet wątpliwości, że jest to sprawa bardzo istotna, tak naprawdę kluczowa. Wszak jeśli zdecydujecie się na ślub i przyjęcie w klimacie rustykalnym, idealnym wprost rozwiązaniem okażą się polne kwiaty poustawiane w stylowych postarzanych butelkach bądź też kolorowe wstążeczki w folkowym stylu. W takim przypadku warto również położyć na stołach klasyczne lniane serwety, które podkreślą charakter weselnego przyjęcia.

Gdy jesteście fanami stylu eko, na pewno postawcie na wszystko to, co naturalne. Na stołach zatem powinny pojawić się dekoracje ze sznurka oraz lnu. W prostych wazonach postawcie zaś zielone gałązki, niech nie zabraknie również stylowych sukulentów., Tort natomiast powinien stanąć na podkładce wykonanej ze słoja drewna – na pewno robi na wszystkich oszałamiające wprost wrażenie!

Jeżeli zaś wybraliście przyjęcie weselne w stylu glamour, niech i takie będą wszelkie dodatki oraz ozdoby. W tym przypadku wszystko powinno błyszczeć, być luksusowe i bardzo eleganckie. Mogą zatem pojawić się pawie pióra, jak najbardziej dobrze widziany będzie także czerwony dywan przy wejściu do sali. W jej środku zaś nie może zabraknąć eleganckich kwiatów (klasyczne róże lub eustomy na pewno spełnią swoją rolę). Połyskujące w świetle kamyki to również przysłowiowy strzał w dziesiątkę, jesteśmy o tym przekonani!

Być może natomiast fascynuje Was styl industrialny, kochacie nowoczesność, pewną surowość i prostotę i to właśnie je zamierzacie wprowadzić do sali weselnej. Jeśli tak, na pewno musicie wykorzystać geometryczne ozdoby (najczęściej występujące w kolorze złotym bądź srebrnym). Sukulenty będą zaś znakomicie zastępowały klasyczne kolorowe kwiaty. Do tego prosta zastawa stołowa, dużo elementów w stylu loftowym – oto przepis na bardzo udane przyjęcie weselne w nowoczesnym stylu!

Kolorystyka to także bardzo ważna sprawa!

W wielu poradnikach czytacie, że na początkowym etapie przygotowań ślubno – weselnych powinniście wybrać wiodący kolor przyjęcia, do którego dobierane będą wszystkie elementy. to prawda, ale…wcale nie musi być to tylko jedna barwa, bowiem jak najbardziej dobrym pomysłem będzie wybór dwóch czy trzech pasujących do siebie kolorów. Przykład? Szarość wraz z bielą bądź też pudrowym różem, biel ze złotem, czerwień z czernią (to dość nietypowe połączenie, ale także niekiedy wykorzystywane). Srebro z butelkową zielenią także świetnie się z sobą łączą. Możecie również wybrać granat z bielą oraz delikatnym kolorem miętowym. Pomysłów jest wiele, ważne, żeby w odpowiedni sposób zabrać się za ich realizację.

Aby nie było nudno!

Pamiętajcie o tym, że zwyczajne baloniki i wstążeczki rodem z lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku to z całą pewnością już przeżytek. Wiedzcie, że dziś firmy dekoratorskie i florystyczne potrafią do ozdobienia sali weselnej wykorzystać niemal wszystko – by stworzyć niezwykły nastrój, wydobyć z pomieszczenia niesamowite piękno lub cudownie je przeobrazić.

Jeśli zatem jesteście właśnie na etapie poszukiwania inspiracji dekoratorskich do wybranej przez siebie lokalizacji, na pewno bardzo pomoże Wam towesele.pl. Portal ten odpowie na szereg Waszych pytań i rozwieje wątpliwości, da mnóstwo inspiracji i pomysłów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu Wasza sala weselna będzie prezentowała się zachwycająco!

Comments are closed.